Monter rurociągów z niemieckim oraz prawem jazdy B/CE - zapewniamy kwaterę!

Stawka

21.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Lüneburg , Niemcy

Nasza oferta

Niemiecka firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w budowie systemów infrastruktury w obszarach energetyki, komunikacji i wody zatrudni pracowników na stanowisko:

Montera instalacji gazowych i wodnych

Miejsce pracy:
Lengede, Luneburg, Stuhr (Dolna Saksonia) oraz Henstedt-Ulzburg (Szlezwik-Holsztyn)

Stawka:
21,00 euro brutto/h (3392 euro brutto/msc)

Zadania:

  • Układanie i instalowanie rur ciśnieniowych, gazowych, wodociągowych oraz kanałów kablowych,
  • Wykonywanie prac ziemnych przy użyciu specjalistycznych maszyn i pojazdów,
  • Zakładanie i zabezpieczanie placów budowy,
  • Transport towarów oraz materiałów ciężarówkami,
  • Sprawdzanie jakości wykonanej pracy.
Wymagania:
  • Doświadczenie przy budowie rurociągów lub pomyślnie ukończone szkolenie na montera rurociągów,
  • Wiedza spawalnicza w zakresie ręcznego spawania elektrycznego,
  • Prawo jazdy kat. B i/lub C+E,
  • Język niemiecki – podstawowy.
Gwarantujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na niemieckich warunkach,
  • Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne,
  • Zapewnimy zakwaterowanie,
  • Płatności specjalne, wynagrodzenie urlopowe,
  • Zatrudnienie na czas nieokreślony.

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.