Monter (rurociągi / trase kablowe) → Niemcy wschodnie!!

Kategoria

Prace budowlane

Opis stanowiska

  • tworzenie i wypełnianie wykopów i rowów budowlanych
  • rozbudowa światłowodów (montaż)
  • prace podporowe w celu zabezpieczenia ścian wykopów
  • praca w niemieckiej firmie, zajmującej się instalacją budowlaną, rurociągową i światłowodową
  • praca w Halbe lub Güstrow (Niemcy wschodnie)

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (B1)
  • kilkuletnie doświadczenie w zakresie klasycznego układania rur PE/PVC
  • mile widziane doświadczenie jako spawacz stali przy budowie rurociągów gazowych
  • mile widziane doświadczenie w obszarze konserwacji instalacji grzewczych
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialny sposób pracy

Nasza oferta

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • bezpośrednie zatrudnienie w niemieckiej Firmie (nie przez Agencję!)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji)
  • zapewnione zakwaterowanie
  • pracę na nowoczesnym sprzęcie firmowym
  • dodatki uropowe i premie świąteczne
  • bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek