Monter regipsów /Belgia/ Alken

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Alken , Belgia

Opis stanowiska

Monter regipsow (BELGIA) Alken
Poszukujemy dwóch osob  do pracy do Belgii na montaż regipsow -   typowe doświadczenie w kładzeniu regipsów,  podwieszane sufity i regipsy na ścianach.  Potrzebne dwie osoby od 05 czerwca  z angielksim.

  Wymagania:
  • doświadczenie w montażu regipsów
  • własna działalność gospodarcza lub chęć do jej założenia
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego u jednej osoby
Oferujemy:
  • atrakcyjną stawkę - 22 euro netto:
  • długofalową współpracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wsparcie koordynatora.

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957. Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o. Oferta pracy tymczasowej

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.