MONTER REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH NA TERENIE CAŁEJ BELGII !

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Charleroi , Belgia

Opis stanowiska:

  • składanie regałów magazynowych z gotowych elementów,
  • skręcanie elementów stalowych,
  • obsługa elektronarzędzi,
  • bieżące prace montażowe,
  • zabezpieczenie i konserwacja konstrukcji stalowych.

Wymagania

  • uprawnień potwierdzonych certyfikatem UDT na wózki widłowe oraz podnośniki nożycowe,
  • prawa jazdy Kat. B,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • chęci do pracy,
  • chęci do uczenia się i zdobywania nowych umiejętności,
  • nie stresuj się ! - nie wymagamy znajomości języka obcego.

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie : 12,63 € brutto/H w oparciu o umowę zlecenie,
  • gwarancja wypłacalności,
  • możliwość nabycia dodatkowego doświadczenia w zakresie : usług takich jak: kompleksowe projekty magazynowe, serwis magazynowy,demontaż oraz przenoszenie magazynów.
  • bez zbędnych formalności, praca od zaraz,
  • pełne szkolenie BHP + wdrożenie w obowiązki,
  • odzież robocza,
  • możliwość pracy na terenie całej Belgii !
  • jeśli nie masz lęku wysokości i masz chęci do pracy zagwarantujemy Ci zgrany zespół i dobrą atmosferę w pracy.