Monter przy produkcji wagonów Belgia, 17,79 EUR brut. + liczne dodatki

Stawka

16.86
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska:

Możliwe stanowiska pracy: Monter wykończeniowy / Monter rur / Monter drzwi / Klejarz   Główne zadania na wszystkich stanowiskach:

  • montowanie za pomocą określonej technologii odpowiednich części wg. wzoru/rysunku technicznego;
  • praca zgodnie z procesem, praca z rysunkiem technicznym oraz z arkuszem kontroli jakości.
  Zadania na poszczególnych stanowiskach:   Monter wyposażenia:
  • montaż wyposażenia wagonów kolejowych: mebli, siedzeń, stołów (zgodnie z instrukcją).
  Monter rur:
  • montaż rur i złączek, przecinanie i gięcie rur.
  Monter drzwi:
  • wymiarowanie, ustawianie i regulacja systemu drzwi w wagonach kolejowych.
  Klejarz:
  • oklejanie okien, wykładzin oraz paneli podłogowych.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • doświadczenia przy montażu elementów;
  • umiejętności technicznych;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • własne auto na wyjazd będzie dużym atutem.

Wybranym kandydatom oferujemy:

Mamy do zaoferowania:

  • stawkę 17,79 EUR brutto / h;
  • 14% dodatku zmianowego;
  • ekwiwalent żywieniowy 6,91 EUR;
  • 20% dodatku na stanowisku klejarza;
  • dodatek transportowy;
  • pracę na 2 zmiany;
  • pracę na pełny etat (min. 40 h / tygodniowo);
  • zakwaterowanie w wygodnych i w pełni wyposażonych mieszkaniach;
  • pomoc w formalnościach.