Monter płyt karton-gips

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Grenoble , Francja

Opis stanowiska

Oferta pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - Monter płyt GK
Miejsce pracy: Alpy Francuskie - Francja

Oferujemy:
·Polską umowę o pracę z pełnym pakietem ubezpieczenia
·Bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy
·Dodatki za nadgodziny oparte na systemie francuskim
·Ekwiwalent urlopowy i bonus za tymczasowy charakter pracy
·Wynagrodzenie w przedziale 2800 - 3000 euro netto/msc.
·Wszystkie formalności załatwiamy online
·Wypłaty w systemie miesięcznym
·Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika

Zakres obowiązków:
·Montaż płyt GK, trasowanie ścian, wykonywanie sufitów podwieszanych, czytanie rysunków technicznych

Wymagania:
·Dobre doświadczenie w montażu płyt GK i samodzielność

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV za pomocą formularza

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.