Monter płyt G-K

Stawka

2 800.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Grenoble , Francja

Opis stanowiska

MONTER PŁYT GIPSOWO-KARTONOWYCH
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998)

GRH Polska (nr licencji 16998) współpracująca z francuskimi firmami budowlanymi poszukuje fachowców do prac budowlanych na terenie południowo-wschodniej Francji.

Miejsce pracy: Alpy Francuskie

Przewidziany okres pracy: od stycznia - długoterminowa współpraca

Zapewniamy:
• Wynagrodzenie miesięczne na poziomie ok. 2800-3000 euro netto (na rękę)
• Pakiet premii obejmujący: ekwiwalent urlopowy, bonus z tytułu oddelegowania, wypłatę godzin świątecznych, dietę za każdy roboczodzień oraz dodatkowo płatne nadgodziny
• Polską umowę o pracę tymczasową z zapewnionym ubezpieczeniem
• Darmowe zakwaterowanie wraz z dojazdem na miejsce pracy
• Dofinansowanie do kosztów wyjazdu na teren Francji
• Wsparcie podczas rekrutacji
• Możliwość okresowych zjazdów na teren Polski

Wymagania:
• Doświadczenie poparte praktycznymi umiejętnościami w montażu płyt gk
• Chęć do podjęcia dłuższej współpracy

Zakres obowiązków:
• Montaż płyt gipsowo-kartonowych
• Stawianie ścianek działowych oraz instalacja sufitów podwieszanych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.