Monter paneli fotowoltaicznych - Belgia! Atrakcyjne warunki i dodatki, zwrot kosztu dojazdu!

Lokalizacja

Genk , Hasselt , Hasselt , Belgia

Witamy! Jesteśmy Service Technical, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Monter paneli fotowoltaicznych

Gdzie?

Ham, Belgia

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera paneli fotowoltaicznych
  • gotowość do pracy na wysokości – dachy płaskie i strome
Mile widziane: Wykształcenie techniczne

Obowiązki:
  • Montaż paneli solarnych (Praca w zespole)
  • Prowadzanie instalacji elektrycznych wewnątrz i na zewnątrz budynku

Co oferujemy?
  • Pracę od poniedziałku do piątku bez systemu zmianowego
  • 15 - 20 euro/h brutto (stawka uzależniona od doświadczenia i umiejętności)
  • Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych 55euro/tydzień lub jednoosobowych 75euro/tydzień
  • Zwrot kosztu dojazdu (max. 125 euro)
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Belgijska umowa o pracę
  • Samochód służbowy (po 6 miesiącach pracy możliwość korzystania z auta służbowego do celów prywatnych)
  • Możliwość zatrudnienia na stałej umowie na czas nieokreślony (32 dni urlopu w roku)
  • Bonusy: m.in. dodatek wakacyjny, premia roczna, vouchery na posiłki – 8 euro/dzień, dodatek kilometrowy

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.