Monter paneli fotowoltaicznych /Belgia/ Alken/ Sint -Truiden

Lokalizacja

Alken , Sint-Truiden , Belgia

Opis stanowiska

Monter paneli fotowoltaicznych (BELGIA)  okolicy Alken /Sint Truiden
Poszukujemy dwóch osob  do pracy do Belgii na montaż paneli fotowoltaicznych
Firma zajmuje się kompleksowym montażem instalacji fotowoltaicznych. Praca polega na montażu ram, paneli słonecznych, falowników, okablowaniu oraz pozostałych czynnościach związanych z instalacją.
  Wymagania:
  • doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych
  • własna działalność gospodarcza lub chęć do jej założenia
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego u jednej osoby
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjną stawkę - 26 euro netto:
  • długofalową współpracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wsparcie koordynatora.

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957. Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o. Oferta pracy tymczasowej

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.