MONTER OPON / WULKANIZACJA. BELGIA, Herent/ Bruksela

Stawka

17.71
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego klienta posiadajacego serwis wulkanizacyjny zlokalizowany w (3020) Herent/rejon Brukseli
poszukujemy osób na stanowisko:

MONTER OPON

Twoje obowiązki:

Wymiana opon
Kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika
Demontaż kół oraz opon z felg
Wyważanie kół
Obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie
Obsługa magazynu-przechowalni opon (opcjonalnie)

Wymagania

Czego oczekujemy?

Masz doświadczenie w wymianie opon w serwisie wulkanizacyjnym lub warsztacie mechanicznym lub
Szybko się uczysz, jesteś punktualny i chcesz zdobyć doświadczenie w branży
Umiesz korzystać następujących maszyn i narzędzi: montażownica, wyważarka, klucze (pneumatyczne, dynamometryczne), podnośniki
Potrafisz komunikować się po angielsku lub francusku lub holendersku – WARUNEK KONIECZNY
Mile widziane prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

Co oferujemy?

Legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej
Stawkę godzinową € 16,10 brutto/h – za pierwsze 500 h przepracowanych u klienta, powyżej 500 h stawka € 17,71 brutto/h
Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto (wypłacane raz w roku)
Pracę od poniedziałku do soboty z możliwością nadgodzin
Możliwość korzystania z zakwaterowania w pokoju 2-osobowym oferowanego przez firmę – koszt 98€/tydzień
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia – koszt od 8,33 € miesięcznie
Opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu.
Pracę sezonową ok. 2 miesiące z możliwością przedłużenia lub powrotu w kolejnych sezonach (po pozytywnej ewaluacji przez klienta).
Zwrot kosztów transportu do Belgii do kwoty 125 €.