MONTER OPON / WULKANIZACJA BELGIA, Antwerpia

Stawka

17.71
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Belgia

Wymagania

  • Czego oczekujemy?

masz doświadczenie w wymianie opon w serwisie wulkanizacyjnym lub warsztacie mechanicznym lub
szybko się uczysz, jesteś punktualny i chcesz zdobyć doświadczenie w branżyumiesz korzystać następujących maszyn i narzędzi: montażownica, wyważarka, klucze (pneumatyczne, dynamometryczne), podnośniki
potrafisz komunikować się po angielsku lub francusku lub holendersku – WARUNEK KONIECZNY
prawo jazdy

Nasza oferta

Dla naszego klienta posiadajacego serwis wulkanizacyjny zlokalizowany na terenie BELGII- Antwerpia (kilka lokalizacji we Flandrii) poszukujemy osób na stanowisko:
MONTER OPON
START-> POŁOWA MARCA 2024!

Twoje obowiązki:

wymiana opon praca w szybkim tempie +/- 20-30 minut
kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika
demontaż kół oraz opon z felg
wyważanie kół
obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie
obsługa magazynu-przechowalni opon (opcjonalnie)
praca zespołowa

Co oferujemy?

legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej
super stawkę godzinowa 16,10€ brutto/h – za pierwsze 500h przepracowanych u klienta. +500h stawka 17,71€ brutto/h
dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto (wypłacane raz w roku)
pracę od poniedziałku do soboty z możliwością nadgodzin
możliwość korzystania z zakwaterowania w pokoju 2-osobowym oferowanego przez firmę – koszt 98€/tydzień
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia – koszt od 8,33 € miesięcznie
opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu.
pracę sezonową ok. 2 miesiące z możliwością przedłużenia lub powrotu w kolejnych sezonach (po pozytywnej ewaluacji przez klienta).
zwrot kosztów transportu do Belgii do kwoty 125€.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.