MONTER OPON - praca NIEMCY – DARMOWE zakwaterowanie, WYSOKIE zarobki

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Stuttgart , Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż i demontaż opon
  • zakładanie i zdejmowanie opon z / i na felgi
  • dobór ogumienia
  • kontrola stanu opon
  • wyważanie kół

Wymagania

  • doświadczenie
  • język niemiecki chociaż podstawy (aby wystarczył do zrozumienia poleceń)

Nasza oferta

Oferujemy:

  • NIEMIECKA  umowa o pracę
  • DARMOWE zakwaterowanie
  • cotygodniowe ZALICZKI
  • WYNAGRODZENIA ZAWSZE W TERMINIE
  • możliwość długiej współpracy
  • DODATEK za nadgodziny
  • dodatki branżowe i socjalne zg z niemieckim kodeksem pracy

Więcej informacji udzielamy telefonicznie.
Zapraszamy do kontktu.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę JobRun (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).