Monter okien - Niemcy - nawet 17.000 PLN Netto miesięcznie

Lokalizacja

Augsburg , Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż okien z tworzywa sztucznego i drewnianych według przedstawionych rysunków i planów w pomieszczeniach mieszkalnych i handlowych,
  • montaż i demontaż rolet i elementów osłon przeciwsłonecznych,
  • montaż okien i drzwi w renowacjach i w nowym budownictwie,
  • montaż podkonstrukcji do okładzin i elewacji,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania

  • WYMAGANE doświadczenie w ww. czynnościach - minimum rok,
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B + auto - premia 50 EUR.

Nasza oferta

  • 21,00 EUR na godzinę + premie - dla osoby ze znajomością j. niemieckiego,
  • 18,00 EUR na godzinę + premie - dla osoby bez znajomości j. niemieckiego,
  • możliwe nadgodziny oraz praca w soboty,
  • stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach,
  • komfortowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania, łazienką i Internetem - BEZPŁATNE,
  • zaliczka już po 5 przepracowanych dniach,
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie,
  • długoterminowe zlecenie,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
  • możliwość premii,
  • bezpieczne miejsce pracy,
  • opieka formalno-prawna,
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,
  • wsparcie opiekuna,
  • premia do 100 EUR za polecenie nam pracownika,
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski,
  • jasne i przejrzyste umowy,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych,
  • nie pobieramy żadnej prowizji od wynagrodzenia pracownika,
  • dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego,
  • kurs językowy online,
  • zwrot za koszty dojazdu z miejsca pracy na miejsce zakwaterowania.