Monter okien i drzwi aluminiowych SINT-TRUIDEN

Stawka

16.00 - 18.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Belgia

O firmie:

stabilna, rodzinna organizacja, w której najważniejszy jest pracownik
koncentruje się na jakości i indywidualizacji w każdym stylu, od współczesnego lub klasycznego po nowoczesny
cała stolarka jest produkowana na miejscu, a montażem zajmują się ekipy terenowe

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Jako monter zewnętrznej stolarki aluminiowej będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za montaż zewnętrznej stolarki aluminiowej na budowach.

Mocowanie i montaż elementów ig profili aluminiowych
Praca zgodnie z dokumentacją techniczną
Praca min na projektach mieszkaniowych, a także realizacje w prestiżowych miejscach
Praca z profilami SEPA

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomość technik montażu profili (okna, drzwi itp.)
Umiejętności łączenia i dopasowywania profili, wiercenia otworów itp.
Umiejętność czytania rysunków technicznych i ustawiania profili
Wiedza na temat profili SEPA , będzie dużym atutem
Samodzielność, a także umiejętność pracy w zespole
Punktualność
Chęć podjęcia pracy długoterminowej
Umiejętności komunikacyjne
Znajomość języków: komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 16-18 € brutto/godz.
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów