Monter na wysokościach

Lokalizacja

Francja

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Saint Nazaire (Francja)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: region Saint Nazaire, Francja

Oferujemy:

Francuską umowę o pracę tymczasową - na podstawie przepisów francuskiego prawa pracy
Wymiar czasu pracy: 35h tygodniowo- praca zmianowa, godziny nocne, weekendy
Płatność miesięczna w € na konto każdego 11 dnia miesiąca - możliwość pobrania pierwszej zaliczki po przepracowanych 2 tygodniach, każda kolejna po 1 tyg.
Zakwaterowanie - darmowe
Zwrot kosztów podróży po zakończeniu kontraktu do 200€

Twoje obowiązki:

Montaż turbin wiatrowych przeprowadzany zgodnie z instrukcją
Obsługa wszelkich narzędzi, sprzętów, instalacji i środków ochrony indywidualnej
Dotrzymywanie terminów montażu
Przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania:

Pojęcie w zakresie mechaniki/elektryki
Gotowość do pracy zmianowej - praca w różnych warunkach klimatycznych
Dobra sprawność fizyczna oraz brak przeciwskazań do pracy na wysokości
Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na dojazdy do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Szczegóły pod numerem:

+48 501 012 404

+48 515 472 901

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."