Monter moskitier

Stawka

14.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Boxtel , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient to firma Unilux, która projektuje i produkuje moskitiery w Holandii od 1990 roku. Zakład samodzielnie kontroluje wszystkie procesy, od projektowania po produkcję oraz dostawę.

Na stanowisku montera do Twoich obowiązków będzie należało: montaż ram aluminiowych, dobranie odpowiedniego rozmiaru, przetestowanie gotowego produktu, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie lub zapakowanie produktu końcowego. W ciągu pierwszego miesiąca nauczysz się wszystkiego, aby zostać niezależnym pracownikiem, który może samodzielnie wykonywać pracę. Razem z zespołem będziesz pracować nad tym, by osiągać zamierzone cele, zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się. Większość Twoich kolegów pracuje tam od lat, więc doskonale wiedzą, jak Ci pomóc.

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- dyspozycyjność na dłużej  - zatrudnienie długoterminowe
- umiejętność współpracy zespołowej  i oraz budowa wzajemnych relacji
- dbałość o szczegóły i dokładność
- motywacja do nauki nowych rzeczy

Nasza oferta

  • Stawka 14,50 EUR / godzinę
  • ATRAKCYJNY SYSTEM BONUSOWY – bonus rekomendacyjny (120 EUR),
  • Dodatkowe wynagrodzenie dla kierowcy 6,25 EUR / dzień
  • Pracę na długi okres czasu, na jedną, dzienną zmianę. Wieczory są wolne. Czasami zakład pracuje w sobotę, zwłaszcza w szczycie sezonu
  • Świetne wynagrodzenie z corocznymi podwyżkami i możliwością otrzymania umowy bezpośrednio z Unilux
  • Zakwaterowanie w Boxtel, w bliskiej odległości (spacer lub rower) od miejsca pracy
  • Pomoc – jeżeli masz jakieś pytania to Biuro SBA znajduje się w niewielkiej odległości od miejsca pracy.