Monter mechanik maszyn | Nijkerk | pokój jednoosobowy

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Nijkerk , Holandia

Opis stanowiska

Dział w którym będziesz pracował na firmie składa się z około 30 pracowników pracujących w działach konstrukcyjnym, obróbczym, montażowym i magazynowym. Produkowane są tu urządzenia i instalacje pogłębiarskie.⚙️⚙️⚙️

Jako Monter/Mechanik samodzielnie wykonujesz prace na różnych poziomach. Zadania i techniki mają różnorodny charakter i wahają się od rutynowych po wysoce specjalistyczne. Pracujesz w zespole 8-10 techników, którzy ściśle ze sobą współpracują. Duch zespołowy jest zatem warunkiem wstępnym.

Jako Monter/Mechanik do Twoich obowiązków należy:
• Kompletny montaż pogłębiarek ssących do piasku;
• Instalowanie pomp, łożysk, rur ssących i innego sprzętu pogłębiającego.

Wymagania

• Jesteś praktyczny, zorientowany na cel i masz odwagę wykazywać inicjatywę;
• Posiadasz wykształcenie techniczne
• Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
• Mile widziana wiedza z zakresu hydrauliki;
• Masz doświadczenie w łączeniu/gięciu rurociągów;
• Pewna wiedza na temat uruchamiania instalacji będzie zaletą;
• Potrafisz samodzielnie czytać i interpretować rysunki;
• Posiadasz ważny dyplom VCA i certyfikat na wózek widłowy lub chcesz je uzyskać.

Nasza oferta

• Umowa holenderska fazy A na 52 tygodnie
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Możliwe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - za dodatkową opłatą
• Auto służbowe na lokacji agencyjnej
• Wypłaty tygodniowe
• Praca z intencją na dłużej
• Wsparcie koordynatora