Monter mechanik maszyn | Nijkerk | pokój jednoosobowy

Stawka

2 950.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Nijkerk , Holandia

Opis stanowiska

Dział w którym będziesz pracował na firmie składa się z około 30 pracowników pracujących w działach konstrukcyjnym, obróbczym, montażowym i magazynowym. Produkowane są tu urządzenia i instalacje pogłębiarskie.

Jako Monter/Mechanik samodzielnie wykonujesz prace na różnych poziomach. Zadania i techniki mają różnorodny charakter i wahają się od rutynowych po wysoce specjalistyczne. Pracujesz w zespole 8-10 techników, którzy ściśle ze sobą współpracują. Praca zespołowa jest zatem warunkiem koniecznym.
Jako Monter/Mechanik do Twoich obowiązków należy:
  • Kompletny montaż podzespołów pogłębiarek ssących do piasku,
  • Instalowanie pomp, łożysk, rur ssących i innego sprzętu pogłębiającego.
  • Praca na podstawie rysunku technicznego i izometrycznego,

Na tym stanowisku musisz być samodzielny, klient nie oferuje dokształcania i przyuczania.

Wymagania

• Jesteś praktyczny, zorientowany na cel i masz odwagę wykazywać inicjatywę;
• Posiadasz dyplom ukończenia szkoły w dziedzinie mechatroniki, mechaniki itp.;
• Masz kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
• Wymagana wiedza z zakresu hydrauliki;
• Masz doświadczenie w łączeniu/gięciu rurociągów;
• Wiedza na temat uruchamiania instalacji będzie dużym atutem;
• Potrafisz samodzielnie czytać i interpretować rysunek techniczny i izometryczny
• Posiadasz ważny dyplom VCA i certyfikat na wózek widłowy lub chcesz je uzyskać.

Nasza oferta

• Umowa holenderska zgodna z CAO
• Wypłaty tygodniowe
• Praca z intencją na dłużej
• Wsparcie koordynatora

Oferta dla osób posiadających własne zakwaterowanie w Nijkerk lub okolicach.

Istnieje możliwość zorganizowania zakwaterowania i auta służbowego dla osób nie mających stałego zamieszkania w Holandii, prosimy wówczas o kontakt, wyliczymy zarobki już po opłacie za zakwaterowanie i ubezpieczenie.