Monter, mechanik Belgia

Stawka

17.79
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Awans , Belgia

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów na 4 stanowiska:

  • Monter rur
  • Mechanik drzwi
  • Klejarz
  • Operator wykończeniowy
  • Malarz przemysłowy
  Zakres obowiązków na powyższych stanowiskach:
  • Monter rur - montaż rur i złączek, dopasowywanie, przecinanie i umiejętność gięcia rur,
  • Mechanik drzwi - wymiarowanie, ustawianie i regulacja systemu drzwi w wagonach i lokomotywach,
  • Klejarz - klejenie okien i wykładzin podłogowych,
  • Operator wykończeniowy - montaż siedzeń, stołów, toalet, paneli i sufitów.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego w stopniu A2/B1,
  • doświadczenia technicznego przy montażach, wykończeniach,
  • prawa jazdy kat. B + samochód do wyjazdu (mile widziane ale niekonieczne),
  • chęci podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Wybranym kandydatom oferujemy:

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez belgijskiego pracodawcę,
  • stawka 17,79 EUR brutto/h,
  • gwarancja 40 h / tygodniowo,
  • bonus dla kierowcy: 100 EUR netto/mc,
  • kilometrówka,
  • ekwiwalent żywieniowy: 6,91 EUR brutto/dzień,
  • dodatek za pracę na zmiany,
  • wypłata w EURO,
  • gwarantowane zakwaterowanie,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
  • premia grudniowa: 5% całościowego wynagrodzenia wypłacane na koniec roku przez Urząd belgijski,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w jednej z największych firm międzynarodowych zajmującą się produkcją pociągów!
  UWAGA: START PRACY PRZEWIDZIANY NA PAŹDZIERNIK 2023!