Monter lotniczy / Nitowacz - budowa samolotów - Niemcy - Zatrudnienie na niemieckich warunkach

Opis stanowiska

Miejsce pracy:
82205 GILCHING, Niemcy

  • Nitowanie podzespolow struktur lotniczych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Odbyte szkolenie -  Instrukcje produkcyjne zgodne z 80-T
  • Wykształcenie kierunkowe zwiazane z obroka metali, mechaniczne lub blacharskie
  • Znajomość języka niemieckiego  lub Angileskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość specyfiki branży lotniczej będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość odbycia szkolenia ( zagranica)
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód

Nasza oferta

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od umiejętności i doświadczenia

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
Stawka początkowa 20,42€ brutto
po 9 miesiącach 21,12€ brutto
po 15 miesiącach 23,23€ brutto
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - Dodatek +25%
  • Dodatki zmianowe, weekendowe, świąteczne
  • Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • Zagwarantowane zakwaterowanie
  • Dodatek mieszkaniowe
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Niemiecka umowa o prace
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu
Więcej informacji pod tel.:

Grzegorz Kitzka

+48 533 456 485

Dostępni jesteśmy dla Państwa:

poniedziałek-czwartek 8.00- 17.00
piątek 8.00 - 14.00

Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa
Mówimy po polsku.