Monter - laminator, 2200-2800€ netto/mc, Vendée, Francja

Stawka

2 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Fizjoterapeuta , HoReCa

Lokalizacja

Francja , Niemcy

Opis stanowiska

  • montowanie laminowanych elementów zgodnie z zaleceniami i specyfikacjami
  • wykonywanie laminowania z uwzględnieniem standardów jakościowych
  • przygotowywanie powierzchni i materiałów do procesu laminowania
  • obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń laminujących
  • kontrola jakości wykonanych prac
  • rejestracja zużycia materiałów
  • współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia terminowości oraz jakości produktów
  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • raportowanie do przełożonego o postępach oraz ewentualnych problemach podczas pracy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii i narzędzi stosowanych w procesie laminowania
  • umiejętność obsługi maszyn laminujących
  • zdolność czytania i interpretowania rysunków technicznych
  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu pracy
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • gotowość do pracy fizycznej
  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • zatrudnienie na francuskich warunkach
  • wynagrodzenie 2200-2800€ netto/miesiąc - w zależności od doświadczenia
  • 10% premii urlopowej
  • 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
  • gwarantowane 39h pracy tygodniowo
  • darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy