Monter konstrukcji stalowych z j.angielskim+prawo jazdy#Praca z zakwaterowaniem#Zwaag,NL#od zaraz

Stawka

2 470.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Putten , Holandia

Opis stanowiska

  • Montaż konstrukcji stalowych+czytanie rysunku technicznego
  • Spawanie konstrukcji stalowych za pomocą spawarki
  • Dbanie o porządek w firmie

Wymagania

  • Masz doświadczenie w montażu dużych konstrukcji stalowych (zwłaszcza konstrukcji nośnych!)
  • Znajomość j.angielskiego w stopniu min.komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kat.B+auto
  • Dyspozycyjność na wyjazd od zaraz

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie +/- 2000 € - 2470 € netto miesięcznie przy przepracowaniu 40 godzin
  • Wynagrodzenie +/- 460–570 euro tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia zdrowotnego i podatków
  • Wynagrodzenie od 15,47 € do 18,48 € brutto za godzinę
  • Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość nadgodzin
  • Holenderska umowa o pracę, dostępna także w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopu w roku, nie wliczanych do tygodniowego wynagrodzenia
  • Komfortowy pokój jednoosobowy w domu rodzinnym
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
  • Rekompensata kosztów podróży zagranicznych w formie regulacji podatkowej
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia raz w tygodniu
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Akcja Przyjaciel do Przyjaciela
  • Twój osobisty menadżer konta, który pomoże Ci i odpowie na pytania