Monter Konstrukcji STALOWYCH * ok. 550 € NETTO/ 40 h + nadgodziny

Lokalizacja

Amsterdam , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent stalowych konstrukcji budowlanych z rejonu Amsterdamu,
poszukuje doświadczonych monterów konstrukcji budowlanych

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż dużych konstrukcji stalowych stosowanych w budownictwie infrastrukturalnym (praca na wysokości, na podestach ruchomych), bazując na rysunku technicznym i instrukcji. Do Twoich obowiązków będzie należeć:
• przygotowywanie elementów i narzędzi/ sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej
• mierzenie, montowanie, uszczelnianie, zgrzewanie elementów
• kontrolowanie jakości wykonanego montażu, monitorowanie procesu pracy
• zabezpieczanie konstrukcji stalowej i organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim lub niemieckim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Posiadasz prawo jazdy, mile widziany własny samochód
  • Masz doświadczenie w montażu stalowych konstrukcji
  • Potrafisz pracować na podstawie rysunku technicznego
  • Posiadasz VCA / SCC DOK 18 (możliwość szkolenia na miejscu)

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: ok. 550 € netto/ 40h + nadgodziny
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 1-osobowych) i ubezpieczenie (koszt na tydzień 33,51 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania