Monter konstrukcji stalowych, budowa hal, Miluza, 2700 - 2800 € netto

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Valence , Francja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • łączenie elementów stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym - budowa hal targowych
  • znajomość rysynku technicznego

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu konstrukcji metalowych,
  • uprawnienia na wózki jezdne nożycowe, ruchome podesty
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • dbałość o powierzony sprzęt

Nasza oferta

Oferujemy:
- umowę o pracę, około 240 h pracy tygodniowo
- wynagrodzenie 10,50 euro netto za godziny podstawowe (35 h tygodniowo), gwarantowane godziny dodatkowe ze zwiększeniem 25% i 50%
- dodatek do wyżywienia 9 € w dni pracujące
- dopłata do transportu z Polski do Francji
- prywatne ubezpieczenie dodatkowe
- zakwaterowanie bez żadnych dodatkowych opłat i potrąceń z wynagrodzenia
- stałą opiekę koordynatora