MONTER KONSTRUKCJI/ darmowe mieszkanie/ / od zaraz / Helmond

Kategoria

Tynkarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Helmond , Holandia

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych monterów płyt GK. Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć : montaż płyt kartonowo gipsowych, wykonywanie zabudów oraz przygotowywanie powierzchni pod malowanie.  Możliwość wyjazdu do jednorazowego projektu lub nawiązania stałej współpracy.
Projekty na terenie całej Holandii, zakwaterowanie max. 35 km od miejsca pracy.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • własny samochód,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,
  • mile widziany certyfikat VCA
  • CV w języku angielskim/ niemieckim/ holenderskim

Nasza oferta

  • stawkę tygodniową od 480 do 520 € netto (stawka jest uzależniona od doświadczenia Kandydata)
  • holenderską umowę o pracę tymczasową,
  • legalne zatrudnienie u stabilnego pracodawcy,
  • pracę w wymiarze pełnego etatu - 40 godz. tygodniowo,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • holenderskie ubezpieczenie zdrowotne- bezpłatne