Monter kadłubów samolotu

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Bordeaux , Francja

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) rekrutuje ekipy na rynek francuski w branży lotniczej:
Ustawiacz/Monter kadłubów samolotowych - południowa Francja

Oferujemy:

  • Francuską umowę o pracę tymczasową - składki i podatki odprowadzane we Francji
  • Pracę na warsztacie w systemie zmianowym: nadgodziny zależne od nakładu pracy
  • Miesięczne wynagrodzenie w EURO na konto: stawki uwarunkowane doświadczeniem
  • Premie kalendarzową składającą się z diety oraz darmowego zakwaterowania
  • Dodatek za pracę zmianową
  • Służbowy samochód oraz kartę paliwową
  • Odzież roboczą oraz środki ochrony indywidualnej
  • Zwrot kosztów podróży w obie strony wypłacany po zakończeniu kontraktu
  • Zdalny system rekrutacji oraz wsparcie kandydata na poszczególnych etapach

Twoje obowiązki:
  • Obróbka materiałów: cięcie, opiłowywanie, wiercenie, szlifowanie, gwintowanie, wytaczanie, wiercenie, frezowanie, usuwanie zadziorów, dopasowywanie
  • Montaż części (blachy, profile, półfabrykaty, rury) przy użyciu niezbędnych narzędzi na podstawie planu technicznego samolotu z materiałów takich jak: (aluminium, stal i stal nierdzewna, kompozyt z surowców) do użytku lotniczego
  • Wykrywanie oraz naprawa usterek, informowanie o wszelkich zauważonych anomaliach
  • Tworzenie raportów ze swojej pracy

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na powyższym stanowisku lub równoważne
  • Umiejętność obsługi narzędzi montażowych
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Znajomość języka angielskiego bądź francuskiego
  • Prawo jazdy kat.B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.