Monter izolacji - Norwegia

Lokalizacja

Stavanger , Norwegia

Opis stanowiska

W związku z pilnymi nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

 Monter izolacji

Ilość wakatów: 12
Miejsce pracy: Norwegia
Nr ref.: MI

Obowiązki:

  • praca związana z izolacją na obiektach mieszkaniowych i przemysłowych

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
- doświadczenie w zawodzie (min. 2 lata )
- samodzielność w wykonywaniu pracy
- doświadczenie w sektorze budowlanym i przemysłowym

Pracodawca norweski oferuje

- atrakcyjne wynagrodzenie od 220 NOK/h zależne od doświadczenia
- możliwa długa współpraca
- umowa na warunkach norweskich
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji  pisemnych lub telefonicznych. W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji"*. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

* Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest ES-Perfekt, ul. Partyzancka 80/92 lok. 18, 95-200 Pabianice. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom ES-Perfekt) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ ES-Perfekt posiada zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane klientom ES-Perfekt - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do klientów ES-Perfekt drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w ES-Perfekt prosimy o kontakt pod adresem email: [email protected]* Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest ES-Perfekt, ul. Partyzancka 80/92 lok. 18, 95-200 Pabianice. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom ES-Perfekt) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ ES-Perfekt posiada zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane klientom ES-Perfekt - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do klientów ES-Perfekt drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w ES-Perfekt prosimy o kontakt.