Monter izolacji

Lokalizacja

Esbjerg , Fredericia , Odense , Dania

Opis stanowiska

Eterni i Xterna A/S to teraz jedna firma. Xterna A/Sare jest agencją pracy tymczasowej w Danii. Jesteśmy firmą ze 100% kapitałem duński, która poszukuje pracownikow w sektorze budownictwa, przemysłu, produkcji, energetyki i administracji w Danii i Skandynawii.

Miejsce pracy: Dania, Frederikshavn/Skagen, Esbjerg, Fredericia, Skovlunde, Odense, Glostrup, Skælskør and Kalundborg.

Oczekujemy:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe jako izoler
  • Doświadczenie w obróbce blach lub Armaflexu (izolacja blachy)
  • Znajomość języka angielskiego lub duńskiego mile widziana
  • Znajomość rysunku

Zapewniamy:
  • Wynagrodzenie od 200DKK/h brutto
  • Duńska umowę o prace
  • Praca w systemie rotacyjnym 4/2 lub 6/2
  • 50 godzin tygodniowo
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni i Xterna może Ci zaoferować w Norwegii lub Danii. Czekamy na kontakt od Ciebie: [email protected]

Miejsce pracy: Dania

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.