Monter instalacji wentylacyjnych

Lokalizacja

Francja , Anglia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Francja
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter instalacji wentylacyjnych (możliwość przyuczenia)

Francja, Meaux i Saint Amand (77000)

Oferujemy

  • Francuską umowę o pracę tymczasową (Kontrakt od 19.09)
  • Dodatek amortyzacyjny dla posiadacza auta
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez klienta
  • Zapewniona dieta
  • Zwrot kosztów za odzież roboczą oraz za podróż
  • Zaliczka 70% po pierwszym tygodniu pracy
  • Deklarowany czas pracy 39/h tygodniowo
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • Zdalny system rekrutacji

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych ze stali nieocynkowanej

Nasze wymagania

  • Znajomość języka francuskiego (przynajmniej 1 os. w ekipie)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (możliwość przyuczenia)
  • Umiejętność czytania planów przemysłowych
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz samochód

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego: