Monter instalacji sanitarnych / hydraulik - Niemcy

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Aachen , Berlin , Dresden , Niemcy

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne zarobki, łącznie 2500 - 2900 Euro netto
  • premia 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy
  • 50€ netto premii motywacyjnej miesięcznie
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych
  • bezpłatne ubrania robocze
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia
  • organizację zakwaterowania
  • na życzenie możliwa wypłata tygodniówek

OBOWIĄZKI:

  • montaż, przegląd i serwis instalacji sanitarnych,
  • montaż ogrzewania centralnego oraz instalacji wodnej.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie zawodowe,
  • KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,
  • samochód i prawo jazdy - mile widziane.