Monter instalacji sanitarnych

Lokalizacja

Francja , Anglia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Francja
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Francja, Saint Lon les Mines (40300)

Oferujemy

  • Francuską umowę o pracę tymczasową (praca od października 2022)
  • Dodatek amortyzacyjny od 125 euro/mc
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez klienta (pokoje jednoosobowe)
  • Zapewniona dieta od 16 euro/ dzień
  • Zwrot kosztów za odzież roboczą do 100 euro oraz za podróż do 120 euro
  • Zaliczka- po pierwszym tygodniu pracy
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • Zdalny system rekrutacji

Twój zakres obowiązków

  • Instalacje wod.-kan., c.o.
  • Instalacja sieci gazowych oraz instalacje grzewcze
  • Montaż instalacji sanitarnych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka francuskiego (przynajmniej 1 os. w ekipie 3os.)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B + samochód

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego: