Monter elewacji

Lokalizacja

Francja , Anglia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Francja
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

MONTER ELEWACJI

Lokalizacja:

Annemasse, Francja

Oferujemy:

  • Polską umowę o pracę z pełnym pakietem ubezpieczenia
  • Bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy
  • Dodatki za nadgodziny oparte na systemie francuskim
  • Ekwiwalent urlopowy i bonus za tymczasowy charakter pracy
  • Wypłaty w systemie miesięcznym - średnio 2500 - 2600 euro netto
  • Wszystkie formalności załatwiamy online
  • Dofinansowanie kosztów wyjazdu - dodatek odnawialny co 90 dni
  • Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika
  • Możliwość otrzymania zaliczki - już po tygodniu pracy

Zadania:

  • Montaż izolacji termicznych
  • Klejenie styropianu/wełny
  • Wtapianie siatki, montaż narożników
  • Nakładanie tynku, malowanie
  • Montaż i demontaż rusztowań

Wymagania:

  • Doświadczenie
  • Znajomość j. francuskiego - mile widziana
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą - wyślij nam swoje CV za pomocą formularza

 lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):

Paulina Mackiewicz: +48 789 365 553

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami