MONTER EKSPOZYCJI MEBLOWYCH / STOLARZ (m/k/d) bezpłatne zakwaterowanie

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WELT (KRAZ 12809) z siedzibą w Lublińcu, dla niemieckiego pracodawcy poszukuje osób na stanowisko:

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Norymberga (Niemcy)

Praca w niemieckiej sieci sklepów meblowych

Zakres obowiązków:

  • demontaż istniejących ekspozycji (ścianki i meble)
  • montaż nowych ekspozycji meblowych zgodnie z rysunkiem technicznym (ścianki i meble)

Oczekujemy:

  • wykształcenie jako stolarz lub minimum 2 lata doświadczenia w montażu mebli
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomości j. niemieckiego lub angielskiego
  • własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • punktualne wynagrodzenie (w razie potrzeby możliwość pobierania zaliczek)
  • miesięczne wynagrodzenie: 2100- 2200 E netto miesięcznie (w zależności od kwalifikacji)
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • wszelkie świadczenia przysługujące pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie zdrowotne, chorobowe, emerytalne)

Kontakt:

APP EURO WELT, 42-700 Lubliniec, ul Powstańców Śl. 54/23
TELEFON: 660 080 799
MAIL: [email protected]