Monter do firmy Liebherr

Lokalizacja

Memmingen , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient Liebherr-Hydraulikbagger GmbH (Liebherrstr. 12, 88457 Kirchdorf) poszukuje pracowników do montażu.
Liebherr-Hydraulikbagger GmbH jest jednym z wiodących światowych producentów ultranowoczesnych koparek hydraulicznych. Firma projektuje i produkuje również maszyny do transportu materiałów i wozidła przegubowe.

MAktualnie poszukujemy wsparcia w zakresie montażu, na stanowisku:

Pracownik montażowy :

Wymagania

- Doświadczenie w montażu
- Znajomość języka niemieckiego (powinna być możliwa komunikacja w języku niemieckim)
- gotowosc pracy na 2 zmiany
- Sprawność fizyczna
- Zmotywowany i schludny

Nasza oferta

Oferujemy:
- zatrudnienie do maksymalnie 47 miesięcy
- Godziny pracy:
- Dzienna zmiana (flextime: start możliwy od 6:00 / 15 min. Przekąska / 30 min. Przerwa na lunch
- Koniec około 14:00 - 15:00
- 2 zmiany: 5.30 - 14.00 / 14.00 - 22.30
- Możliwość parkowania bezpośrednio na terenie  firmy
- Zakwaterowanie (hotel, pokój montera) w rejonie Memmingen  629 € na 1 miesiąc / Pracownik otrzymuje 400 € dodatku na zakwaterowanie. Pracownik musi sam wpłacić kaucję w wysokości 150 €, którą odbierze po pobycie, jeśli nic nie zostało uszkodzone
- Osoba kontaktowa na miejscu ´
- Stawka godzinowa: EG 4 20, 30 € (po 12 miesiącach 23, 00 €)
- Dodatek na zakwaterowanie do 400 euro.