Metrolog / Operator maszyn CNC - Belgia, Brugia

Stawka

17.92
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Do jednego z naszych zakładów szukamy pracownika działu związanego z obróbką skrawaniem na stanowisko metrologa/ operatora maszyn CNC.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wkładanie produkowanych elementów do ustawionej wcześniej maszyny CNC,
  • wyjmowanie gotowych elementów z maszyny,
  • przeprowadzanie pomiarów zgodnie z planem pomiarów.

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność wykonywania pomiarów narzędziami pomiarowymi (mikrometr, czujnik zegarowy itp.)
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,.
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
  • prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane.

Nasza oferta

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS,
  • stawka godzinowa: 17.92€ brutto/h,
  • możliwość podjęcia współpracy B2B,
  • zapewniamy bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,
  • możliwość wyboru systemu zmianowego  – II zmiany dzienne  lub nocki,
  • zwrot kosztów dojazdu: 0,21€/km lub przejazd darmowym busem,
  • dostęp do aplikacji Exact People GO, umożliwiającej wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia,
  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość ubezpieczenia NNW,
  • pełne przeszkolenie oraz wsparcie dedykowanego Koordynatora,
  • rekrutacja odbywa się w 100% zdalnie,
  • Exact Pay – wypłata na żądnie – możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty.