Metalstud/ Monter płyt kartonowo-gipsowych/ Regipsiarz Holandia.

Kategoria

Tynkarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Amsterdam , Rotterdam , Holandia

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko:

Metalstud/ Monter płyt kartonowo-gipsowych / Regipsiarz. Kontrakt holenderski, A1 lub ZZP

Zakres obowiązków:

-Stawienie konstrukcji pod ściany kartonowo-gipsowe

-Montaż sufitów podwieszanych i paneli sufitowych
-Montaż ścianek karton gips

Wymagania

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie
- Dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Własny samochód i podstawowe narzędzia
- Certyfikat VCA
- Sumienność, dokladność

CV w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim.

Nasza oferta

Oferujemy:
- Dobre wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia i umiejętności
- Holenderski kontrakt
- Długotrwałe , stabilne ztrudnienie
- Zakwaterowanie GRATIS
- Ubezpieczenie GRATIS
- Tygodniowe wynagrodzenie