MECHANIK TRAMWAJOWY/ METRA. HOLANDIA, AMSTERDAM.

Stawka

2 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Amsterdam , Aalsmeer , Haarlem , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401
REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w AMSTERDAMIE poszukujemy pracowników na stanowisko:
MECHANIK TRAMWAJOWY/METRA

Naszym klientem jest firma zapewniająca transport publiczny w Amsterdamie i okolicach. Twoim zadaniem będzie współpraca z zespołem doświadczonych mechaników, przy utrzymaniu tramwajów i wagonów metra w jak najlepszym stanie technicznym. Jako niezależny mechanik będziesz wykonywał prace związane z utrzymaniem, awarią i naprawą pojazdów szynowych (typowe naprawy podwozia, karoserii i nadwozia) jak również prace związane z okresowymi przeglądami. Obecnie posiadają trzy warsztaty w okolicach Amsterdamu. W związku z prężnym rozwojem firmy poszukują pracowników na stanowisko mechanik tramwajowy / metra.

Twoje obowiązki:

Diagnostyka techniczna
Prace naprawcze i konserwacyjne (mechaniczne i elektryczne)
Okresowe przeglądy wagonów tramwajowych i metra
Serwis i naprawa pogwarancyjna

Czego oczekujemy?

Doświadczenie jako mechanik tramwajowy, kolejowy, metra, lub jako mechanik pojazdów użytkowych w innej firmie transportu publicznego
Wykształcenie średnie zawodowe w kierunku elektromechaniki / elektrotechniki
Doświadczenie z prądem wysokiego napięcia
Umiejętność czytania i posługiwania się rysunkami elektrycznymi / mechanicznymi
Znasz diagnostyczne systemy/programy komputerowe i potrafisz obsługiwać komputer
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Jesteś gotowy na podjęcie pracy na długi okres czasu
Czynne prawo jazdy kategorii B, mile widziane również C i D
Własne auto będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

+/- €2600 netto miesięcznie przy 40 godzinach (+/- €600 tygodniowo)
Stała praca, 42,5 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Zwrot kosztów podróży
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.