Mechanik sprzętu rolniczego – Sint-Truiden Belgia

Lokalizacja

Sint-Truiden , Belgia

Opis stanowiska

- będziesz pracować z różnymi maszynami, takimi jak: sprzęt ciężki, maszyny rolnicze, dźwigi, koparki (marki takie jak Schaffer, Genie, Terex);
- znajomość silników Diesla, analiza usterek w silnikach Diesla oraz ich naprawa, montaż i demontaż;
- odzyskiwanie i analiza cylindrów, głowic cylindrów, uszczelek głowicy cylindrów, zaworów, przekładni, pasków itp.
- hydraulika: znajomość pomp;
- wymiana uszczelek, przegubów / łożysk, wałów i tulei;
- hydrostatyka: znajomość pomp hydrostatycznych / tłokowych (400 do 500 bar);
- umiejętność pomiaru ciśnienia za pomocą narzędzi takich jak nanometr;
- znajomość instalacji elektrycznych tych maszyn;
- czytanie schematów elektrycznych, analiza zwarć i przeprowadzanie napraw;
- spawanie (MIG / MAG);
- doświadczenie ze sprzętem Schaffer;
- umiejętność diagnozy; naprawa sprzętu elektrycznego i elektronicznego;
- elastyczność i umiejętność samodzielnej pracy;
- prawo jazdy C (E);

Wymagania

- minimum 2 - 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
- znajomość języków: angielski, niemiecki lub francuski na poziomie komunikatywnym;
- dobra znajomość aspektów hydraulicznych i mechanicznych;
- umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych;
- wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki / elektromechaniki;

Nasza oferta

- umowa na belgijskich warunkach;
- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia (OD €16,00 brutto/h);
- zwrot kosztów przyjazdu do Belgii;
- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);
- transport do pracy;
- zasiłek rodzinny.