Mechanik/serwisant sprzętu do transportu (mile widziane pierwsze doświadczenie)

Lokalizacja

Belgia

IMPACT poszukuje mechanika ( również z pierwszym doświadczeniem)

PRACA OD ZARAZ

  • Masz doświadczenie w wykonywaniu napraw pojazdów lub jakiegokolwiek sprzętu pod kątem mechanicznym?
  • Komunikujesz się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym?
  • Szukasz pracy, w której dostaniesz możliwość rozwoju?

TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!

Dla naszego zaufanego klienta, belgijskiej firmy w Wijnegem poszukujemy MECHANIKÓW do serwisu wózków widłowych.

Miejsce pracy: Belgia

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań będzie należało wykonywanie serwisu oraz konserwacji sprzętu do transportu typu: wózki widłowe,wózki do kompletacji zamówień

Firma ma dużo zleceń zatem szukają pracowników zmotywowanych, którzy nastawieni są na dłuższą współpracę

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu napraw mechanicznych oraz wymianie części itd. ( będziesz umiał opowiedzieć o tym jakie naprawy wykonujesz samodzielnie)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym/dobrym (WARUNEK KONIECZNY do efektywnego wdrożenia Cię w firmę oraz rodzaje napraw wykonywanych w firmie)
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Motywacja do pracy
  • Chęć pracy na dłuższy okres czasu ( na tym bardzo zależy firmie)

Oferujemy:

  • Trafisz do środowiska, w którym szkolenie jest bardzo cenione ( początkujący mechanik dostanie rozległy proces szkolenia i zaznajamiania się w rodzaju napraw)

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem

  • Wynagrodzenie : 16-18.50 Euro brutto na godzinę w zależności od Twoich umiejętności i znajomości języka angielskiego

  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, 90€ / tydzień

  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)

  • Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów