Mechanik samochodowy → praca w Niemczech

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy , Berlin , Dortmund , Anglia

Opis stanowiska

  • Wykrywanie i analiza usterek mechanicznych/ elektrycznych
    pojazdów przy użyciu narzędzi diagnostycznych
  • Wymiana uszkodzonych części, przeprowadzanie przeglądów
    technicznych i napraw, montaż i demontaż podzespołów
  • Prowadzenie dokumentacji napraw i konserwacji,
    dbanie o zgodność z procedurami i standardami bezpieczeństwa
  • Praca na terenie całych Niemiec, różne miejscowości

Wymagania

  • Wykształcenie na stanowisku mechanika pojazdów osobowych
  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec
  • Samochód na dojazdy do pracy

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dieta godzinowa
  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania odpłatnie
    (pokoje jednoosobowe)
  • Praca 8-10 h dziennie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • Przyjazna atmosfera w zespole, sprzyjająca współpracy i integracji