Mechanik samochodowy - Niemcy, okolice Dortmundu

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, dużej niemieckiej firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodowy – mechanik przemysłowy
Miejsce pracy: Zachodnia Bawaria

MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO MECHANIK – APLIKUJ
Na pewno coś dla Ciebie znajdziemy.
Masz kolegę z którym chciałbyś pracować?
Zatrudnimy was oboje !

Opis stanowiska:

  • montaż agregatów i kompresorów w samochodach specjalistycznych
  • prace mechaniczne w pojazdach
  • dokładność i rzetelność
  • dbałość o narzędzia pracy

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie
  • punktualność, sumienność
  • gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ na dłuższy okres czasu
  • własny samochód
  • znajomość języka niemieckiego (poziom minimum A2)

Nasza oferta

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • dodatki za pracę w święta
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych audytowanych przez klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie, ok. 2500 EUR Netto przy 168h wypłacane w EUR
  • pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej
  • pracę w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • długi/stały kontrakt
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech, posiadamy swoje biuro w Niemczech w tej samej miejscowości
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez klienta po 18 miesiącach pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą platformy.
Dołącz do nas już dziś!