Mechanik Samochodowy / Mechanik Maszyn Budowlanych

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Strasburg , Francja

Opis stanowiska

Mechanik

Miejsce pracy: Francja – Strasbourg

Czym będziesz się zajmował?

  • Naprawą usterek w autach roboczych oraz maszynach służących do robót drogowych

Wymagania

Wyślij swoje zgłoszenie jeśli:

  • Posiadasz półroczne doświadczenie w pracy jako mechanik
  • Komunikujesz się w języku niemieckim lub francuskim

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Formę zatrudnienia - KONTRAKT FRANCUSKI
  • Stawka miesięczna: 1700 - 2000 euro netto
  • Nadgodziny - od godziny 36 w tygodniu
  • Praca w warsztacie
  • Dodatki dla kierowców za amortyzacje auta
  • Zakwaterowanie zapewnione - wgląd do warunków przed wyjazdem do Francji
  • Pomoc w wyrobieniu carte vitale
  • Pełny pakiet ubezpieczenia
  • Co miesięczna wypłata w EURO rozliczana według prawa francuskiego
  • Możliwość pobierania zaliczek nawet cotygodniowo jeśli masz taką potrzebę
  • Zwrot za dojazd do Francji