MECHANIK SAMOCHODOWY. HOLANDIA, Amsterdam/ Tilburg/ Rotterdam/ Utrecht/ Eindhoven/ Groningen

Kategoria

Kierowcy

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Obecnie dla naszego klienta, dużej firmy holenderskiej, posiadającej około 70 lokalizacji na terenie całego kraju, poszukujemy osób na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy mechanika samochodowego, który potrafi pracować ze wszystkimi markami samochodów i jest w stanie wykonać wszelkiego rodzaju naprawy.
Im bardziej wszechstronna wiedza i doświadczenie, tym lepiej.
Praca bardzo różnorodna.
Wymiana i naprawa skrzyń biegów i silników
Wykonywanie prac konserwacyjnych
Konserwacja pojazdów
Wymiana zużywających się części, takich jak hamulce, sprzęgła itp.
Testowanie systemów bezpieczeństwa
Jeśli jesteś zainteresowany, istnieje również możliwość pracy przy kamperach i przyczepach kempingowych.

Nasze oczekiwania:

Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu min. B1
Prawo jazdy kategorii B
Wykształcenie w kierunku mechanika samochodowego lub duże doświadczenie w tym zakresie

Co oferujemy?

Tygodniowe wynagrodzenie od € 500/ 700,00 netto tygodniowo/ w zależności od doświadczenia (po odjęciu kosztów pokoju 1 osobowego)
Do € 3000,00 netto miesięcznie
UWAGA! DUŻO GODZIN PRACY & CYKLICZNE PODWYŻKI WYNAGRODZENIA
40 h tygodniowo + możliwość nadgodzin
Nadgodziny płatne ze stawką 125%
Opiekę polskiego koordynatora
Możliwości rozwoju zawodowego
Bogaty pakiet świadczeń obejmujący ubezpieczenie zdrowotne i plany emerytalne
Ubezpieczenie: € 27,50/ tyg.

Informacje dodatkowe:
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 (możliwa praca w weekendy)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.