MECHANIK samochodowy, aut osobowych,ciężarowych,mechanik przemysłowy,maszyn rolniczych do pracy w Niemczech-Augsburg

Lokalizacja

Augsburg , Niemcy

Miejsce pracy: Augsburg (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Praca dla doświadczonego Mechanika samochodowego; Mechanika przemysłowego , Mechanika maszyn rolniczych w Niemczech Augsburg-Hanover

Praca jest możliwa w kilku różnych zakładach w zależności od umiejętności.

Obowiązki w zależności od zakładu:

  • montaż i demontaż podzespołów samochodowych
  • montaż zabudów skrzyniowych w samochodach ciężarowych
  • montaż silników i elektroniki
  • mechanika przemysłowa
  • wymiana silników
  • mechanika maszyn rolniczych

Oferujemy:

  • stałą pracę
  • zatrudnienie na umowę niemiecką , dodatki świąteczne
  • zarobki 2400 euro netto
  • wypłata bezpośrednio od pracodawcy niemieckiego
  • zakwaterowanie darmowe

Wymagania:

  • doświadczenie w naprawie samochodów lub maszyn przemysłowych lub rolniczych
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu A2-B1
  • mile widziane prawo jazdy
  • uczciwość ,pracowitość

Kontakt:

Jobmariopol T.502288623

www.jobmariopol.pl