Stolarz

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Augsburg , Niemcy

Stolarz

Miejsce pracy: Augsburg (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis Stanowiska

  • Obróbka drewna,
  • Formowanie konstrukcji z drewna potrzebnych na budowie takich jak: pomosty robocze, konstrukcje wieńcowe, więźby dachowe, konstrukcje okien i drzwi, wykonywanie szalunków,
  • Czytanie rysunków,
  • Konserwacja drewna.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
  • Umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w dwuosobowych pokojach,
  • Zarobki na poziomie 13 Euro brutto + 48 Euro diety dziennie,
  • Wypłaty pensji bezpośrednio od pracodawcy niemieckiego,
  • Meldunek i ubezpieczenie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach,
  • Urlopy i dodatki według niemieckich przepisów pracy,
  • Długoterminową współpracę z niemieckim pracodawcą,
  • Pomoc koordynatora w załatwieniu formalności,
  • Możliwość podjęcia pracy w grupie bez znajomości języka niemieckiego (jedna osoba w grupie musi znać niemiecki i posiadać auto do dojazdów do pracy),
  • Pracę na terenie całych Niemiec.

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie stolarz budowlany/cieśla,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym,
  • Jedna osoba w grupie musi posiadać auto i znać język niemiecki,
  • Pracowitość, samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy.