Mechanik samochodów ciężarowych (Różne marki) ! 18-21 euro / godzinę - Pokoje 1-osobowe!

Stawka

18.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Hasselt , Hasselt , Belgia

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych kluczowych belgijskich klientów poszukujemy mechanika samochodów ciężarowych

Zakres obowiązków:
- Konserwacja, serwisowanie oraz naprawy ciężarówek różnych marek (wymiana części takich jak: hamulce, elementy zawieszenia, wymiana opon, płynów, przeprowadzanie pełnej konserwacji oraz remontów, szlifowanie, polerowanie oraz przygotowanie do lakierowania, ponadto małe prace związane ze spawaniem),
- Diagnozowanie i usuwanie usterek,
- Praca ze wszystkimi systemami obecnymi w ciężarówce (tj. pneumatyczne, hydrauliczne, itp.),
- Praca z ciężarówkami starszego i nowszego typu.

Wymagania

Wymagamy:
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego,
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Prawo jazdy kat. C (będzie dodatkowym atutem),
- Zaangażowanie w powierzone zadania oraz chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu.

Nasza oferta

Oferujemy:
- W pełni legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach,
- Wynagrodzenie 18 - 21 Euro brutto / godzina (w zależności od doświadczenia),
- Zwrot kosztów dojazdu do Belgii (jednorazowo) do 125 Euro,
- Bardzo dobre warunki zakwaterowania (Pokoje 1-osobowe, mieszkania maksymalnie 2/3 osobowe, blisko miejsca pracy, bezpłatny dostęp do internetu) - 90 Euro / tyg. - 65 Euro / tyg. (w przypadku posiadania własnego samochodu),
- Premie socjalne zgodnie z belgijskim prawem (8,33% premii rocznej, 15,38% dodatku wakacyjnego oraz dodatki dla osób posiadających dzieci),
- Transport do pracy (rower lub skuter - koszt 10 euro / tygodniowo), w przypadku posiadania własnego transportu (samochód) - zwrot kosztów dojazdu,
- Bezpłatny transfer z lotniska,
- Wolimy łączyć, niż dzielić – możliwość wyjazdu w parach,
- Zapewniamy pełne wsparcie na czas trwania umowy (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami).