Mechanik przemysłowy ( Millwrights )

Stawka

45.50 CAD
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Stany Zjednoczone

Miejsce pracy: Kanada

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Poziomowanie i instalowanie maszyn na fundamentach lub płytach fundamentowych
  • Wyrównywanie silników elektrycznych lub innych źródeł zasilania, takich jak turbiny z urządzeniami
  • Bieżące naprawy, serwisowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w inżynierii przemysłowej
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończone świadectwa rzemieślnicze
  • Biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Stawka: 45,50$ kanadyjskich plus dodatek
  • Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie
  • Kontrakt na 3 miesiące, z możliwością przedłużenia
  • Pokrycie kosztów przelotów do Kanady i z powrotem
  • Pomoc w formalnościach - załatwienie wiz pracowniczych do Kanady

Projekt rozpoczyna się od kwietnia 2023 roku.

Aplikacje można składać do 15 lutego 2023 roku w związku z koniecznością składania wniosków o wizy pracownicze do Kanady.