Mechanik Przemysłowy / Mechatronik

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska:

  • produkcja różnego rodzaju elementów z włókna węglowego (karbonowego)
  • obsługa maszych ze sterowaniem SPS
  • wykonywanie manualnych przeróbek gotowych elementów
  • praca w systemie 2- lub 3-zmianowym
  • bardzo ciepła temperatura otoczenia w miejscu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne jako mechanik lub mechatronik
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC, ze sterowaniem SPS
  • sumienność i dokładność
  • zdolności manualne
  • język niemiecki na poziomie umożliwiającym samodzielne zrozumienie przepisów BHP i wydawanych poleceń

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe od 11,00 EUR/h  do 17,00 EUR brutto (wysokość zależna od kwalifikacji)
  • dodatki przewidziane wg taryfy iGZ
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • darmowe zakwaterowanie
  • niemieckie ubezpieczenie
  • możliwość pobierania zaliczek oraz terminowe wynagrodzenie
  • oferta z opcją przejęcia przez klienta po upływie 18 miesięcy pracy

Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Kontakt telefoniczny pod numerem: 0049 1512 369 2206