Mechanik pojazdów ciężarowych - Norwegia

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Stavanger , Kristiansand , Norwegia

Opis stanowiska

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)
Nasz klient - norweski wiarygodny pracodawca pilnie zatrudni  na stanowisko:

Ilość wolnych stanowisk: 8
Miejsce pracy: Haugesund, Husnes
Nr. ref.: MT/20

Wymagania

Obowiązki:
-  naprawa, serwis samochodów ciężarowych i autobusów
Wymagania:
- doświadczenie na wymienionym stanowisku
- znajomość języka angielskiego lub norweskiego
- umiejętność samodzielnej pracy
- prawo jazdy
- znajomość rynku norweskiego

Nasza oferta

Pracodawca norweski oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca stała na pełny etat
- zatrudnienie w stabilnej dużej firmie
- umowę na  warunkach NORWESKICH
- pomoc urzędowo-administracyjną
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji  pisemnych lub telefonicznych

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji". *
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.