MECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH € 650 -700 NETTO TYGODNIOWO. HOLANDIA, Oudenbosch

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Oosterhout , Roosendaal , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Obecnie dla naszego klienta w Oudenbosch/Holandia, poszukujemy osób na stanowisko:
Poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego mechanika pojazdów ciężarowych, który dołączy do naszego zespołu profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. Jako Mechanik Ciężarówek będziesz odpowiedzialny za diagnozowanie, naprawę i konserwację floty pojazdów ciężarowych, zapewniając ich bezpieczną i wydajną pracę. Jeśli masz duże zdolności mechaniczne, pasję do pracy przy samochodach ciężarowych oraz umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów mechanicznych, zapraszamy Cię do aplikowania na to stanowisko.

Nasze oczekiwania:

- Komunikatywny angielski lub niderlandzki
- Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
- Preferowane wykształcenie zawodowe lub techniczne w zakresie mechaniki silników diesla lub pokrewnej dziedziny.
- Udokumentowane doświadczenie jako mechanik pojazdów ciężarowych ze specjalistyczną wiedzą w zakresie naprawy i konserwacji silników diesla.
- Znajomość układów pojazdów ciężarowych, w tym silników, skrzyń biegów, układów hydraulicznych i elektrycznych.
- Znajomość narzędzi i sprzętu diagnostycznego.
- Umiejętności mechaniczne i rozwiązywania problemów.
- Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
- Zawodowe prawo jazdy (CDL) będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Wymagania fizyczne:

- Możliwość podnoszenia ciężkich przedmiotów i pracy w różnych warunkach atmosferycznych.
- Zręczność manualna i koordynacja wzrokowo-ruchowa umożliwiające pracę precyzyjną.

Twoje obowiązki:

1. Diagnostyka pojazdów: używanie narzędzi i sprzętu diagnostycznego do identyfikowania i rozwiązywania problemów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych w samochodach ciężarowych, w tym silników, skrzyń biegów, hamulców i układów zawieszenia.
2. Naprawa i konserwacja: wykonywanie rutynowych czynności konserwacyjnych, takich jak wymiana oleju, inspekcja hamulców i wymiana opon, a także główne naprawy i przeglądy, w celu zapewniemoa niezawodności i trwałości pojazdów ciężarowych.
3. Praca silnika: naprawa, przebudowa i wymiana silników samochodów ciężarowych, w tym diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z układami paliwowymi, układami chłodzenia i układami wydechowymi.
4. Układy elektryczne: diagnozowanie i naprawa układów elektrycznych i elektronicznych w ciężarówkach, w tym oświetlenie, okablowanie i diagnostyka komputera pokładowego.
5. Układy hydrauliczne: konserwacja i naprawa układów hydraulicznych stosowanych w różnych zastosowaniach samochodów ciężarowych, takich jak wywrotki, podnośniki hydrauliczne i dźwigi.
6. Spawanie i produkcja: wykonywanie prac spawalniczych i produkcyjnych w razie potrzeby, w celu naprawy lub zmodyfikowania komponentów i konstrukcji ciężarówki.
7. Wymiana części: identyfikowanie i zamawianie części zamiennych i komponentów, zapewniając użycie wysokiej jakości i kompatybilnych części do napraw.
8. Inspekcje bezpieczeństwa: przeprowadzanie kontroli bezpieczeństwa ciężarówek, w tym kontroli hamulców, testów emisji i przestrzeganie norm i przepisów bezpieczeństwa.
9. Dokumentacja: prowadzenie szczegółowej dokumentacji prac konserwacyjnych i napraw, w tym wykorzystanych części, godzin pracy i wyników badań diagnostycznych.
10. Obsługa klienta: profesjonalny kontakt z klientami i kierowcami, udzielanie wyjaśnień dotyczących napraw i procedur konserwacji.

Co oferujemy?

€ 650/ 700,00 tygodniowo/ w zależności od doświadczenia (po odjęciu kosztów pokoju 1 osobowego)
Tygodniowe wypłaty
40 h tygodniowo + możliwość nadgodzin
Nadgodziny płatne ze stawką 125%
Opiekę polskiego koordynatora
Możliwości rozwoju zawodowego
Bogaty pakiet świadczeń obejmujący ubezpieczenie zdrowotne i plany emerytalne
Ubezpieczenie: € 27,50/ tyg.

Informacje dodatkowe:
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.